Байланыс номерлер
8 (7132) 56 00 28
8 (7132) 56 47 85

2021ж. 20.01 - 05.02. аралығында Ақтөбе- Дарын» ӨҒТҚББО мен «Қалалық оқушылар Сарайы» біріге отырып «Би калейдоскопы" облыстық қазіргі заманауи онлайн би байқауын өткізді.

image

2021ж. 20.01 - 05.02. аралығында Ақтөбе- Дарын» ӨҒТҚББО мен «Қалалық оқушылар Сарайы» біріге отырып «Би калейдоскопы" облыстық қазіргі заманауи онлайн би байқауын өткізді.

Байқауға 29 мекемеден – 196 бала қатыст (Мұғалжар, Әйтеке би, Ырғыз

Мәртөк, Шалқар, Байғанин, Қарғалы, Қобда аудандары мен қала мектептері: № № 13, 20,24,25,31,35,39,55,60,74 ОМ, М. Құсайынов ат. ОАДБАММИ)

- 8-10 жас - соло -3, дуэт -1, кіші форма – 7 топ (41 бала), ансамбль -3 ұжым(58 бала)

- 11-13 жас- соло -1, дуэт-1, кіші форма–7 топ (36 бала), ансамбль -1 ұжым (9 бала);

- 14-16 жас - соло- 5, дуэт-1, кіші форма 2 топ (9 бала );

- Аралас топ – кіші форма–2 топ (12бала), ансамбль -1 ұжым (16 бала).

Байқау нәтижелері:

Кіші топ (8-10 жас)

- соло: 1 орын – Кузембаева Асем- Қарғалы а/ны, Әлімбет ОМ-ББ;

3 орын - Даниярбек Назым- Ырғыз а/ны, Ы.Алтынсарин ат. ЖББОМ;

дуэт: 2 орын - Панченко Анастасия, Пицык Софья - Қарғалы а/ны, Жосалы ОМ-ББ;

кіші форма: 1 орын- «Sirius» би тобы- Ақтөбе қ., № 25 АОМ;

2 орын - «Әсем гүлдер» би тобы- Ақтөбе қ. № 60 ЖОББМ;

3 орын - Балауса» би тобы- Байғанин а/ны,Шығармашылық орталығы;

Ансамбль: Бас жүлде - Ансамбль «Шаттық»- Ақтөбе қ., № 55 ОМГ;

1 орын- Ансамбль «Ажар»- Ақтөбе қ., № 35 ОМ;

2 орын- Ансамбль «Ақкөгершін» - Мұғалжар а/ны, «Талдысай ауылдық

мәдениет үйі» МКҚК.

Орта топ (11-13 жас)

кіші форма: Бас жүлде - «Дарын» би тобы - М. Құсайынов ат АОДБАММИ

1 орын- «Black star»- би тобы- Шалқар №6 ЖОББМ;

2 орын - «Гүлдер» би тобы- Ырғыз а/ны, Т.Жүргенов ат. ЖББОМ;

3 орын - «Салтанат» би тобы- Каргалы а\ны, Ащылысай ОМБ,

Ансамбль: 1 орын- Ансамбль«Brilliant dance» - Мұғалжар а/ны. Сағашилі ЖОББМ.

Жоғарғы топ (14-16 жас)

соло: Бас жүлде- Нуратова Алия- Ақтобе қ.,№ 60 ЖОББМ

1 орын- Бисенбаева Дильназ- Қарғалы аудандық балалар өнер мектебі;

2 орын - Сағынбаева Милана - Мәртөк а/ны, Кеңсахара ЖОББМ;

3 орын - Бақытқали Айтолқын - Ырғыз а/ны, Т. Шонанұлы ат. ЖББОМ;

дуэт: 1 орын - Филонова Дарья,Сазонов Дмитрий - Ақтобе қ.,№ 20 МОМЛ;

кіші форма: 1 орын - «Vivat» би тобы - Ырғыз а/ны, Т. Шонанұлы ат. ЖББОМ;

2 орын- «Habibi» би тобы - Әйтеке би а/ны, Басқұдық ЖББОМ.

Аралас тобы

кіші форма: 2 орын- «Шалқыма» би тобы- Хобда а/ны, И.Тайманов ат. гимназия;

3 орын- Brilliant dance» би тобы - Мұғалжар а/ны. Сағашилі ЖОББМ;

Ансамбль: 1 орын - «Кербез» би тобы- Қарғалы аудандық балалар өнер мектебі.